Готовые школьные сочинения

Коллекция шпаргалок школьных сочинений. Здесь вы найдете шпору по литературе и русскому языку.

Чехов Антон Дворянство у п’єсі А. П. Чехова “Вишневий сад”

Вони плачуть, коли думають про втрату саду, але фактично їхня неспроможність вийти зі своїх фінансових проблем призводить до того, що вони віддають свій сад під сокиру.

Поезія вишневого саду та його “дворянське минуле” закривають для них життя та потреби нового часу. Ранєвська, зовні гарненька, добра, проста, уособлює паразитизм та легковажність. її особисте життя склалося не дуже вдало. Втративши чоловіка та сина, вона живе за кордоном та витрачає гроші на людину, яка використовує та обманює її. Ранєвська розумна, але нічого змінити й виправити не може. Вона докоряє собі за те, що не так, як треба, витрачає гроші, в той час, як нещасна Варя економить на їжі, але продовжує кидати гроші на вітер. Навіть її кохання до злої та безтурботної людини — це теж засіб відійти від реальності. Вона сентиментальна, безвільна жінка, але добра та щира.

Зовсім інший її брат Гаєв. Він теж може казати прості та добрі слова, може зрозуміти безглуздість свого життя. Але недоліки сестри — легковажність, непрактичність — зростають у нього до дуже великих розмірів. Сам він вважає себе аристократом, йому заважають “грубі” запахи. Єдине, що він вміє, — це багато і гарно розмовляти. Упродовж п’єси Гаєв та Ранєвська переживають багато змін, але так і залишаються неспроможні що-небудь зробити та зрозуміти. Наприкінці п’єси вони розорюються не тільки матеріально, але й втрачають свої моральні якості. Вони зраджують усе, що було для них дороге: і сад, і рідних, і вірного Фірса, якого забувають в барському будинку. Ранєвська повертається до Парижа, до свого “кохання”, а Гаєв піде на службу в міську управу.

І все ж розумієш той тихий сум, який проходить через усю п’єсу. Сум про вимираючий прекрасний сад… Як це не парадоксально, але “Вишневий сад” А. П. Чехова — дуже сучасний твір. І сьогодні усі чекають, що прийде якась “третя” сила, яка поєднає в собі розум, інтелігентність, порядність і волю, щоб діяти, незважаючи на відсутність порядності у лопахіних та розгубленість людей, схожих на Гаєва і Ранєвську.

Нужна шпаргалка? Тогда сохрани - » Чехов Антон Дворянство у п’єсі А. П. Чехова “Вишневий сад” . Литературные сочинения!

Чехов Антон Дворянство у п’єсі А. П. Чехова “Вишневий сад”