Готовые школьные сочинения

Коллекция шпаргалок школьных сочинений. Здесь вы найдете шпору по литературе и русскому языку.

Екзюпері Антуан де Істина людний — те, що робить її людиною (за казкою Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький прищ”)

1. Дитяча книга для дорослих (найпоетичніший твір-казка “Маленький принц”, який “має багато прекрасних символів водночас прозорих й туманних. Головне достоїнство твору мистецтва полягає в тому, що він виражає сам по собі, незалежно від абстрактних концепцій” — Андре Моруа).

2. Дивні та фантастичні події в казці “Маленький принц” (мешканець далекої планети після мандрів по астероїдах потрапляє на Землю).

3. Глибокі і важливі думки дорослих, які теж були дітьми (роздуми про мир, про людей, про майбутнє планети. “Я не хочу, щоб мою книгу читали просто заради забави, я націлюю читача на серйозне ставлення до сприйняття “Маленького принца”).

4. Щирість, яку дарує світові дорослих Маленький принц (турбуватись про порядок на планеті, звільняти її від сил, які загрожують зруйнувати твою колиску, нести відповідальність за долі близьких, рідних нам світів).

5. Особливий сенс мандрів Маленького принца (на жодній із планет не знайшов він щастя, його кличе маленька планетка, на якій живе його Троянда).

6. Мудрість Маленького принца і дорослого льотчика (серед людей не може бути самотньо, якщо людські серця горять світлим вогнем любові до всього навколишнього).

7. Головний сенс казки “Маленький принц” (людина знаходить в собі те прекрасне, що заснуло в її серці під тягарем дорослих років).

Нужна шпаргалка? Тогда сохрани - » Екзюпері Антуан де Істина людний — те, що робить її людиною (за казкою Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький прищ”) . Литературные сочинения!

Екзюпері Антуан де Істина людний — те, що робить її людиною (за казкою Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький прищ”)