Готовые школьные сочинения

Коллекция шпаргалок школьных сочинений. Здесь вы найдете шпору по литературе и русскому языку.

Френсіс Дік Мій улюблений автор детективів — Дік Френсіс

Майор загинув за дуже цікавих обставин — на скачках. Він уже багато разів приходив до фінішу першим, оскільки його кінь, Адмірал, не залишав іншим змоги бути переможцями. Аллан Йорк через це завжди був лише другим. Того разу все починалось як завжди. Майор ще спочатку обігнав усіх суперників. Аллан йшов позад нього. Раптом, коли Адмірал збирався перестрибнути наступний бар’єр, він наче наштовхнувся на невидиму перешкоду. Аллан, побачивши це, поскакав чимдуж, бо справа, робота — перш за все, і довелося мчати до фінішу, так і не дізнавшись, що скоїлось з другом.

Після скачок стало відомо, що Девідсон загинув. Йорка не залишало почуття, що це не був нещасний випадок: Адмірал був чудовим конем і не міг припуститися подібної помилки. Йорк вирішив іти на місце події і там побачив те, що стало причиною загибелі його товариша — дріт.

Повернувшись додому, хлопець зателефонував до поліції. Поліція приїхала на іподром, але дроту там вже не було. Підозра упала на Аллана, та він почав власне розслідування. Допомагав йому в цій справі його кінь — Улюбленець.

Чому мені сподобався саме цей детектив? Тому, що автор настільки захоплююче відтворив перебіг подій, що від твору просто неможливо було відірватись. Дік Френсис — чудовий письменник: динамічно й цікаво він описує події, правдиво і зворушливо передає почуття дружини Девідсона, коли замість звістки про перемогу чоловіка її повідомили про його загибель.

Головний герой — мужня і героїчна людина, адже він через біль і страждання йшов до поставленої мети, втішав бідолашну вдову та її дітей. Сміливість, винахідливість, хоробрість Аллана — якості, що привели до перемоги, сподобались мені в цьому детективі найбільше.

Нужна шпаргалка? Тогда сохрани - » Френсіс Дік Мій улюблений автор детективів — Дік Френсіс . Литературные сочинения!

Френсіс Дік Мій улюблений автор детективів — Дік Френсіс