Готовые школьные сочинения

Коллекция шпаргалок школьных сочинений. Здесь вы найдете шпору по литературе и русскому языку.

Опис за картиною І. Айвазовського «Дев’ятий вал»

Я дуже люблю море. Щоліта, відтоді як мені виповнилося п’ять років, батьки возять мене у Крим — «для оздоровлення». «Оздоровлююсь» я в Криму не лише фізично. Мені здається, що коли я дивлюсь на море, у мене відпочиває душа. І справді, це таке місце, де людина відчуває «у здоровому тілі здоровий дух»

У Криму, у Феодосії, знаходиться музей видатного художника І. Айвазовкого. Ми відвідали цей музей. Айвазовський усе життя малював море. Тепер я знаю, що художник, який пише морські пейзажі, називається мариністом. Особливо вразила мене картина Айвазовського «Дев’ятий вал». Уявіть собі.

На морі буря. Над розбурханою безоднею низько нависло Лиховісне, похмуре небо. Здається, що за мить воно зіллється з величезною хвилею. Хвилі піднялись, наче звір-велетень, що став дибки. На уламках корабля, який поглинуло море, бореться зі стихією купка сміливців. Насувається дев’ятий вал. Під ним люди можуть загинути! Але крізь кошлаті, пошматовані хмари вже пробивається і місячне світло — промінь надії. Треба за будь-яку ціну витримати!

Така от картина І. Айвазовського «Дев’ятий вал». Якщо наступного року ми знову поїдемо до Криму, я обов’язково із задоволенням відвідаю цей музей ще раз.

Нужна шпаргалка? Тогда сохрани - » Опис за картиною І. Айвазовського «Дев’ятий вал» . Литературные сочинения!

Опис за картиною І. Айвазовського «Дев’ятий вал»