Готовые школьные сочинения

Коллекция шпаргалок школьных сочинений. Здесь вы найдете шпору по литературе и русскому языку.

Поезія - часть 2

Валентин Негода – поет-лірик, мислячий, своєрідний. Учений-садівник. Продовжувач традицій славних садівників Симиренків. Автор збірки «Райське яблуко». Людина і природа – один із мотивів збірки. Природа, творчість, краса і людське щастя – невіддільні. Пробудження інтересу до поезії іще в шкільні роки. Публікуватися почав у зрілому віці. Патріотичні мотиви у збірці, віршових добірках, опублікованих у пресі. Заклики до сучасників не забувати своїх славетних предків «із козацького коша», їхніх героїчних подвигів в ім’я свободи рідної землі. Застереження поета: бути недремними до тих, хто у відповідальний момент нашої історії прагне «підступно оббрехати», «священну волю потай розіп’яти». Інтимна лірика поета, її щирість і задушевність. Образи краси кримської природи. Зв’язок поетики збірки з поетикою народної пісні.

Звернення Дмитра Вітюка до поезії. Панівний мотив – мотив долі України. Віри в її щасливе майбутнє.

Володимир Проценко. Розмаїття тем і мотивів у ліричних творах. Висміювання людських вад. Роздуми над сенсом людського буття. Зображення краси людських стосунків. Подих рідної землі. Поєднання римованих та неримованих віршів. Експериментування у верлібрі. Автор поетичних книжок «Ой, не тужи», «Подих вічності», «Енергія землі», «Севастополю», «Ода рідному краю».

Анатолій Студецький. Автор 12 поетичних і публіцистичних збірок, віршованих романів «Плин», «Блукач», «Помаранчеве слово». Переспів «Слова про Ігорев похід». Тонкі відчуття краси землі, морської стихії, тяжіння до витончених поетичних форм. Доля людини, поклик до життя, майбутнє молодого покоління українців.

Іван Левченко. Заслужений журналіст України, кандидат історичних наук, доцент, лауреат багатьох загальнонаціональних і регіональних конкурсів журналістської майстерності, віце-президент Фундації Тараса Шевченка в Севастополі, очолював Севастопольську регіональну державну телерадіокомпанію, помічник Уповноваженого ВР України з прав людини.

Заслужений журналіст України (11.1998). Лауреат конкурсу телерадіопрограм «Калинові острови – 99» (3 премія за передачу «Шлях до злагоди»), автор 7 телефільмів, 4 поетичних книжок та більш 20 творів поза збірками. Поезії наповнені тонкого відчуття краси природи та щирих людських стосунків. Філософські роздуми над проблеми любові і зради, життя і смерті, подружжя і родинного життя.

Нужна шпаргалка? Тогда сохрани - » Поезія - часть 2 . Литературные сочинения!

Поезія - часть 2