Готовые школьные сочинения

Коллекция шпаргалок школьных сочинений. Здесь вы найдете шпору по литературе и русскому языку.

Моя родина (твір-розповідь)

Що таке сімейна реліквія? Це річ, свято збережена як пам’ять про минуле. Великою реліквією став для нашої родини звичайний учнівський альбом для малювання. Тільки в ньому замість малюнків були записані спогади татових і маминих батьків— моїх дідусів і бабусь — про наших дідів-прадідів. Вийшла рукописна Істрія роду. Виявилося, що в нашому роді був візкових справ майстер. Він робив — чотирьохколісні візки для перевезення вантажів кіньми, а також фаетони - легкі коляски з відкидним верхом. Це умілець по материнській лінії.

А от у родині батька була ціла династія умільців — фахівців у копанні колодязів.
Відзначалися наші предки й у спорудженні вітряних млинів, у ткацтві, садівництві.
Поряд зі спогадами про цих людей з’явилися записи про нинішніх членів родини. Тато мій, наприклад, інженер-будівельник, мама — бібліотекар. Це вона запропонувала вести сімейний літопис. Записи будуть продовжені, адже в мене є двоюрідні брати і сестри. З’являться сторінки, присвячені їм, їхнім родичам. Коли і я створю свою родину. І вже наші нащадки продовжать нашу традицію.

Зрозуміло, одним альбомом тут не обійтися. Може, на той час цей літопис буде не рукописним, а закладеним в електронну пам’ять комп’ютера. У всякому разі наші імена й імена наших предків не будуть забуті нащадками.

Нужна шпаргалка? Тогда сохрани - » Моя родина (твір-розповідь) . Литературные сочинения!

Моя родина (твір-розповідь)